Publiczna Szkoła Podstawowa w Gierałcicach

BIP.GOV.PL      STRONA GŁÓWNA SZKOŁY

48-340 Gierałcice 154, Gierałcice, opolskie, Głuchołazy 48-340, Polska, tel. 77 439 80 33


Instrukcja BIP

Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron w sieci informatycznej, na których zostaje udostępniona informacja publiczna.

Znajdujecie się Państwo na stronie Biuletynu Informacji Publicznej PSP Gierałcice.  W menu górnym został umieszczony odnośnik do strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej (http://www.bip.gov.pl), oraz odnośnik do strony głównej PSP Gierałcice (www.pspgieralcice.pl).

Strona główna BIP PSP Gierałcice została podzielona na następujące działy:

  1. Menu Przedmiotowe – informacje publiczne dotyczące struktury oraz podstaw funkcjonowania schroniska.
  2. Menu tematyczne – kategorie tematyczne, w których są zebrane uporządkowane tematycznie informacje związane ze sprawami realizowanymi przez PSP.
  3. Inne – zawiera pozostałe informacje, których obowiązek publikacji wynika w szczególności z Ustawy z dnia 6 wrzenia 2001 r. o dostępie do informacji publicznej i Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.
  4. Przeglądając podstrony Biuletynu, w górnej części podstrony po prawej stronie można wydrukować podstronę do drukarki i dokumentu PDF